W odpowiedzi na wysokie wymogi stawiane drzwiom w branży więziennictwa prezentujemy nasze produkty, które znajdują zastosowanie jako drzwi do cel więziennych, pokoi zatrzymań i aresztów. Mogą być stosowane jako drzwi zewnętrzne lub wewnętrzne, otwierane na zewnątrz jak i do środka pomieszczenia.
Drzwi więzienne naszej produkcji to drzwi o silnej konstrukcji spełniające normy sił operacyjnych klasy 3 wg PN-EN 12217: 2005 oraz o wysokiej wytrzymałości mechanicznej klasy 4 wg PN-EN 1192: 2001. Drzwi tego typu wykorzystywane są przede wszystkim w aresztach śledczych i zakładach karnych.
W wyposażeniu standardowym drzwi więziennych naszej produkcji znajduje się wizjer typu więziennego zabezpieczony szkłem kuloodpornym BR2 wraz z dwiema ręcznymi zasuwami nawierzchniowymi lub wpuszczanymi. W zależności od potrzeb i wymagań zleceniodawcy produkt wyposażamy w zamki mechaniczne lub elektryczne sterowane kartą magnetyczną. Gdy istnieje taka potrzeba drzwi mogą być uzupełnione o drzwiczki podawcze wykorzystywane do podawania posiłków i/lub skuwania zatrzymanego.
Poniżej przedstawiamy przykładowe formy produktów. W celu dopasowania do potrzeb klientów oferujemy bogatą gamę modyfikacji drzwi. Zapoznaj się z naszą ofertą modyfikacji klikając w link.
Drzwi DOMINO DC3.1 ZK-M I DC3.1 ZK-E
Kraty DOMINO stała i otwierana KST I KSR