Chcąc zabezpieczyć swój majątek przez groźbą bądź faktycznym włamaniem i kradzieżą należy stworzyć barierę dla potencjalnych przestępców. Drzwi antywłamaniowe potrafią skutecznie zatrzymać, a w najgorszym przypadku znacznie utrudnić próbę włamania do Państwa nieruchomości. Nasz produkt zapewnia zabezpieczenie jakiego Państwo potrzebują.

Oferowane przez nas drzwi antywłamaniowe to z jednej strony estetyka, a drugiej niezawodność. Idealnie dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Nasze drzwi znajdują zastosowanie jako drzwi zewnętrzne, lecz mogą również zostać zamontowane wewnątrz pomieszczenia. Możliwe jest też aby były otwierane na zewnątrz i do środka pomieszczenia. Poniższe drzwi oferujemy również w formie jedno- oraz dwuskrzydłowej.
Wszystkie z wymienionych poniżej produktów posiadają certyfikaty wydane przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej świadczące o ich właściwościach antywłamaniowych.
W swojej ofercie posiadamy drzwi zarówno o klasach 2 jak i 4(C), a nawet 5 dla naszych najbardziej wymagających klientów (wg normy PN-ENV 1627:2006).

Poniżej przedstawiamy przykładowe formy produktów. W celu dopasowania do potrzeb klientów oferujemy bogatą gamę modyfikacji drzwi. Zapoznaj się z naszą ofertą modyfikacji klikając w link.

Drzwi DOMINO DC3.1/2
Drzwi DOMINO DC3.1
Drzwi DOMINO DL1.1 2
Drzwi DOMINO DL1.1
Drzwi DOMINO DL1.3 RAPTOR
Drzwi DOMINO DL1.4 2 DRAGON
Drzwi DOMINO DL1.4 DRAGON
Drzwi DOMINO DC3.1 DS3 BANKOWE
Drzwi DOMINO DC3.1 PP60 PRZECIWPOŻAZROWE
Drzwi DOMINO DC3.1 BP6 KULOODPORNE
Drzwi DOMINO DC3.1 BP7 KULOODPORNE
Drzwi DOMINO DC3.1DS3B KULOODPORNE